Kategorie: Aktuality

Novinky v Kapele #1

Aktuální dění v kapele


Po nedávné (asi tak 3dny zpátky) roztržce mezi nejmenovanými ( jde tu o bicí) členy kapely se nejmenovaní (Stejsky, Urko, Beran = zbytek kapely) členi kapely férově( bez přítomnosti bicího) rozhodli, že ukončí spolupráci s výše již zmiňovaným bicistou, který vše vyprovokoval. Chtěl aby si každý člen kapely uvědomil své chyby a zapracoval na nich. Jenže si neuvědomil (což byla chyba), že jediný slabý článek v kapele je on a my ostatní jsme (bohužel pro něj) bez chyby. Načež byl posléze z jinak bezchybného, férového a v neposlední řadě také velice nadaného kolektivu bez milosti vyloučen. Nutno však podotknout, že právě on byl tím hochem, který vždy usedal za bubny a vytvářel svým neotřelým, brilantním a hlavně procítěním způsobem zvuky, jež přímo vybízely k utvoření názoru, že tento velmi nadaný chlapec, již někdy v dřívějších dobách držel ve svých rukou pro hru jistě nezbytné paličky. Nu což, i přes všechny klady, které v sobě měl a i přes nespornou výhodu která se v bubeníkovi jež hraje v nějaké kapele skrývá, byl nucen odejít. I když by se mohlo zdát, že nás tato událost ohrozí, není tomu tak. Jako příklad, že z této nešťastné události nejsme tak úplně na měkko jistě postačí uvést pár příhod, které se odehrály těsně po již zmíněném odchodu. Příklad: Hned poté co se náš sólový hráč na kytaru Jindřich Stejskal vyplakal své přítelkyni na rameno (je to hrozně citlivý mladý muž), jsme začali s přípravou nového songu nesoucího název Zero.
Tak vidíte že nás to nepoložilo. Vzkaz pro bývalého bicistu: O hodně jsi přišel chlape za ten tejden se těšíme.

A vzkaz pro všechny ostatní: Tímto článkem vybízíme všechny zájemce, kteří mají pro hru s námi nezbytný talent, hudební sluch a hlavně což je vlastně takový základní předpoklad a naprostá nutnost ke spolupráci s takovými hudebními genii, je velká dávka výdrže v našem kolektivu všudypřítomné šikany svých spoluhráčů.

Takže máš-li zájem můžeš nám napsat mail s přiloženým strukturovaným životopisem a 5000Kč k tomu jako všimné (nemusí to být nutně jen 5000Kč, to je opravdu minimum). To vše s fotkou tvé nahé přítelkyně zašli na adresu: nemáššanci.bicíužmáme@centrum.cz
autor textu: Beran (Kapellmeister)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Naše tvorba mp3

Intro Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player.

Naše tvorba video

Galerie

P1010023.JPG

Nechte nám vzkaz