Kategorie: Aktuality

Novinky v kapele #2

Beran se nás opět rozhodl poctít dalším, v řadě již jeho druhým článkem, který je o tom, jak to s náma vlastně zase je :)


Po takové kratší pauzičce( asi 7 měsících) jsem se rozhodl, že vás, všechny naše fanoušky, a že už jich máme, informuji o novinkách, které se v naší celosvětově uznávané, všemi milované a oslavované kapele událo za poslední skoro rok.Vezmu to pěkně popořadě, za každého člena kapely a pak celý sled událostí shrnu do pár vět.

Takže co je nového u Vinctna (to je ten co drží baskytaru, kterou vyhrál v Kindervajíčku).Vinctn z nás všech podle mě udělal největší krok dopředu. Naučil se totiž nový akord, jedná se v řadě již o jeho 4tý akordový hmat a to všechno se naučil za pouhé dva roky. Takže já myslim, že dobrý , ne?

Stejsky zase zapracoval po vizuální a efektové stránce hraní na kytaru a do svého vytříbeného repertoáru zařadil pár novinek. A nechal se přitom inspirovat samotným Jimmim Hendrixem. Nutno dodat, že za takový způsob jakým ojíždí svou kytaru během sólových vystoupení , by se nemusel stydět ani Jimmi. Občas mi je z toho až smutno. Ale co se týče zvuku, tak to s Jimmim moc společnýho nemá.

Bicí v tuto chvíli upřednostňuje vzdělání před kapelou. Má toho asi dost, takže zkoušky s ním probíhají tak jednou za měsíc. Ale myslím, že se to zase brzo zlepší. Jo a dobrá zpráva je, že jak začne hrát s náma, tak se ztratíme asi až tak v půlce, což je zlepšení oproti dřívějšku, protože tam jsme byli úplně mimo hned po tom, co vzal do ruky paličky. Jo a to, že dohrává asi tak 5minut po tom, co my už dávno skončili, toho si snad nikdo nevšimne. Ale jinak myslim, že OK.

No a co já, no já sem se nechal ostříhat na člověka, takže už nemám svoje překrásné Vlnité, né Kudrnaté vlásky. Takže sem příšel o Rockovej vzhled, ale zase na druhou stranu se o mě holky perou víc než dřív, takže POHODA. Jo a kámoši mi říkaj Brad Pitt, ale nechápu proč. No jinak na kytaru občas sáhnu jde mi to pořád stejně dobře(skromnost je moje druhý jméno) a myslim, že to Stejskyho trochu štve, ale on si zvykne.

Takže celkově bych to shrnul asi takhle: To že jsme hvězdy, to se ví, ale neví se jak moc velký. Takže jsme tak velký hvězdy, že to nedokážu ani slovama dost dobře popsat. Nás prostě člověk musí vidět, což mě přivádí na další důležité sdělení. A tím je, že Vylízaný ouško plánuje koncert v červnu příštího roku.

Váš Beran

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Naše tvorba mp3

Intro Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player.

Naše tvorba video

Galerie

DSC00003.JPG

Nechte nám vzkaz